Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka 21 stycznia o godz. 17.00 w grudziądzkim teatrze. Wejściówki gratis od 15 stycznia

Studio Piosenki Zbigniewa Poliszczuka przygotowało program złożony z utworów, które starsze pokolenie zna i pamięta z dawnych lat.

21 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci a 22 stycznia – Dzień Dziadka.

– Serdecznie zapraszam grudziądzan na specjalny koncert adresowany do naszych kochanych Babć i Dziadków z okazji ich święta – zachęca do udziału w tym wyjątkowym wieczorze muzycznym Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.  

W niedzielę, 21 stycznia, o godzinie 17.00 w grudziądzkim teatrze rozpocznie się koncert wokalistów Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka. Babcie i Dziadkowie z pewnością chętnie wysłuchają pięknych piosenek nie tylko z czasów ich młodości, także współczesnych.
Wstęp na koncert – na bezpłatne wejściówki. Od poniedziałku, 15 stycznia, będzie je można odbierać w kasie Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka 21 stycznia o godz. 17.00 w grudziądzkim teatrze. Wejściówki gratis od 15 stycznia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu