LANBERRY i Dawid Kwiatkowski wystąpią 14 czerwca w Grudziądzu na Jarmarku Spichrzowym! 15 czerwca koncert da URSZULA. Wstęp wolny

Wiele będzie się działo na Jarmarku Spichrzowym w Grudziądzu. Jak zwykle ogromnym zainteresowaniem cieszą się koncerty na nadwiślańskich błoniach.

Najpierw, 14 czerwca (piątek) o godz. 19.30 wystąpi LANBERRY (właściwie Małgorzata Uścisłowska) – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Odważnie eksperymentuje z różnymi brzmieniami pokazując jak szerokim i jakościowym gatunkiem może być muzyka popowa. Współtworzy muzykę i słowa do wszystkich swoich utworów, a także dla młodych gwiazd polskiej sceny popowej jak Roksana Węgiel czy Viki Gabor. Lanberry jest od 2022 r. trenerką w programie telewizyjnym The Voice of Poland.

DAWID KWIATKOWSKI wystąpi 14 czerwca o godz. 21.00 a URSZULA w sobotę, 15 czerwca o godz. 20.30.

Wstęp na te koncerty jest wolny.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

LANBERRY i Dawid Kwiatkowski wystąpią 14 czerwca w Grudziądzu na Jarmarku Spichrzowym! 15 czerwca koncert da URSZULA. Wstęp wolny

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu