Lasery, iluminacje, pokazy – Widowisko Świetlne tym razem na Starówce i na nadwiślańskich błoniach w Grudziądzu 19 i 20 lipca od godz. 21.30 do 1.00

W tym roku kulminacja niesamowitych efektów świetlnych nastąpi nad Wisłą. Wraz z muzyką i pokazami Widowisko Świetlne zapewni widzom niezapomniane wrażenia.

FOT. MARYLA RZESZUT

Program jest bogaty, będzie można wybrać coś najbardziej odpowiedniego i przeżyć niezwykłe chwile. Wielu grudziądzan i turystów ma sporo niepowtarzalnych zdjęć z poprzednich widowisk świetlnych i na pewno są ciekawi, co czeka ich w tym roku 19 i 20 lipca.

Centrum Grudziądza wieczorami mienić się będzie różnorodnymi światłami a wśród atrakcji są:

– Taneczne pokazy ogniowo-pirotechniczne

– Podniebny taniec w wykonaniu Danuty Herczyńskiej z Fit House

– Flyboard show na Wiśle

– Mapping na Muzeum – Iluminacja zapachów z LA RIVE

– Obraz w świetle UV w Spichlerzu 43

– Możliwość „zatrzymania czasu” dzięki ujęciom z efektem bullet time w Spichlerzu 45

– Malowanie farbami UV

Ponadto działać będzie strefa klubowa przy scenie Wajdy nad Wisłą a na ulicy Ratuszowej – impreza Silent Disco. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Już dziś prezydent Maciej Glamowski zaprasza wszystkich mieszkańców i turystów! Patronat honorowy nad Widowiskiem Świetlnym objęli: Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz wojewoda kujawsko-pomorski Michał Sztybel. Dofinansowano je ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Partnerami wydarzenia są: La RIVE S.A., Termo Organika Sp. z o.o., Fit House Danuta Herczyńska, ODNOWA – Pizza & Cocktails, Strawa i Kawa, Dukarnia Epros, Schumacher Packaging Sp. z o.o, Vadain Sp. z o.o. i Indigo Polska SA.

FOT. MARYLA RZESZUT
FOT. MARYLA RZESZUT
FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Lasery, iluminacje, pokazy – Widowisko Świetlne tym razem na Starówce i na nadwiślańskich błoniach w Grudziądzu 19 i 20 lipca od godz. 21.30 do 1.00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu