Marcin Łapiński z CKT w Grudziądzu odebrał w Toruniu nagrodę z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Wręczył ją marszałek Piotr Całbecki

Już na uroczystej gali podczas Grudziądzkiej Wiosny Teatralnej 23 marca ogłoszono, że marszałek województwa przyznał tę nagrodę Marcinowi Łapińskiemu.

Pracownik CK Teatr w Grudziądzu MARCIN ŁAPIŃSKI odebrał nagrodę z rąk marszałka województwa kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego (na zdjęciu z lewej) i wicemarszałka Zbigniewa Ostrowskiego. Gala odbyła się w Toruniu.

A wcześniej, 23 marca laureat odebrał na grudziądzkiej scenie gratulacje i życzenia m.in. od Michała Czepka – radnego sejmiku i dyrektora wydziału kultury i sportu UM w Grudziądzu. Marcinowi Łapińskiemu podpowiedziano, by piękne kwiaty, które otrzymał, przekazał żonie, gdyż często go nie ma w domu w weekendy i podczas wielkich imprez w mieście, kiedy to musi pracować.

Teraz Nagroda Marszałka z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru została mu oficjalnie wręczona w Toruniu!

(marz)

Podczas uroczystej gali w Toruniu.
Marcin Łapiński na scenie w CK Teatr w Grudziądzu, kiedy to ogłoszono, że otrzyma nagrodę marszałka województwa.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Marcin Łapiński z CKT w Grudziądzu odebrał w Toruniu nagrodę z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Wręczył ją marszałek Piotr Całbecki

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu