Mechatronika stosowana oraz automatyka i sterowanie maszyn to dwa pierwsze kierunki w Publicznej Szkole Zawodowej w Grudziądzu

To jest szansa nie tylko dla grudziądzan, którzy chcieliby po maturze podjąć studia inżynierskie.

Publiczna Szkoła Zawodowa, która powstała przy Wojskowych Zakładach Uzbrojenia w Grudziądzu już oferuje pierwsze kierunki. Jest to mechatronika stosowana oraz automatyka i sterowanie maszyn. PUZ zaprasza do siedziby przy ul. Czarnieckiego 5/7.

Jaką pracę będzie można wykonywać po ukończeniu PUZ? Kariera w zawodzie mechatronika rysuje się interesująco: można być konstruktorem mechatronikiem (automatykiem), specjalistą utrzymania ruchu, programistą systemów automatyki, projektantem systemów wbudowanych lub specjalistą ds. testów i walidacji.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Mechatronika stosowana oraz automatyka i sterowanie maszyn to dwa pierwsze kierunki w Publicznej Szkole Zawodowej w Grudziądzu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu