Medalami przyznanymi przez ministra zdrowia wyróżniono w Grudziądzu osoby, które oddały co najmniej 20 litrów krwi

Trzydzieści jeden osób otrzymało odznaczenia „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla zdrowia narodu”. Uroczystość odbyła się w grudziądzkim, terenowym oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski (z lewej) pogratulował odznaczonym krwiodawcom i podziękował za wybudowanie nowoczesnego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Na uroczystość przybył Paweł Wojtylak, dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. W imieniu ministra zdrowia wręczył odznaczenia wyróżnionym krwiodawcom.

Uhonorowanie najlepszych krwiodawców odbyło się w nowej siedzibie grudziądzkiego oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz Grudziądza: prezydent Maciej Glamowski, wiceprezydent Róża Lewandowska i przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kowarowski oraz radny Krzysztof Misiewicz.

– Gratuluję wyróżnionym krwiodawcom. Cieszy fakt, że w naszym mieście mamy wiele osób, które regularnie niosą w ten sposób pomoc innym. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w powstanie nowego, nowoczesnego obiektu, który wybudowany został dzięki determinacji i konsekwencji dyrekcji regionalnego centrum oraz bardzo dobrej współpracy z miastem i radnymi – powiedział Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

Terenowy grudziądzki oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa działa przy ulicy Szpitalnej w Grudziądzu w poniedziałki od godz. 7.30 do 17.00 oraz środy, czwartki i piątki w godz. 7.30-12.30.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Medalami przyznanymi przez ministra zdrowia wyróżniono w Grudziądzu osoby, które oddały co najmniej 20 litrów krwi

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu