Medale Komisji Edukacji Narodowej wręczono nauczycielom w Refektarzu Ratusza. Regionalna uroczystość w Grudziądzu

W licznym gronie wyróżnionych jest 6 grudziądzkich nauczycieli, w tym 2 dyrektorów.

Medale wręczyli organizatorzy uroczystości – przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Władze miejskie Grudziądza reprezentowała wiceprezydent Róża Lewandowska.

– Medal Komisji Edukacji Narodowej to najwyższe wyróżnienie – podkreśliła wiceprezydent Róża Lewandowska. – Gratuluję wszystkim, a szczególnie grudziądzanom. Nasi pracownicy w obszarze edukacji działają bardzo prężnie i aktywnie. Ważne jest także, aby zawód nauczyciela był doceniany każdego dnia.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Medale Komisji Edukacji Narodowej wręczono nauczycielom w Refektarzu Ratusza. Regionalna uroczystość w Grudziądzu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu