„Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus” – spektakl Teatru Kamienica z Warszawy już 23 września w Grudziądzu. Na scenie Piotr Gąsowski!

Fenomenalną komedię z multimedialną obecnością lubianych artystów obejrzymy w sobotę w teatrze. To sztuka powstała na podstawie bestsellerowej książki Johna Graya.

Z kosmicznym tematem zmierzy się niepowtarzalny Piotr Gąsowski! W multimedialnym, pełnym pikantnego humoru show, oprócz aktora będzie można zobaczyć całą plejadę znanych i lubianych gwiazd.

Kobiety i mężczyzn w postrzeganiu świata, okazywaniu emocji, rozwiązywaniu problemów, czy oczekiwań wobec partnera, dzielą mile świetlne. Co zrobić, żeby  ten dystans zmniejszyć i wspólnie – na planecie Ziemia – stworzyć szczęśliwy, harmonijny związek? Na wszystko jest sposób. Z tym wymagającym tematem zmierzy się Piotr Gąsowski.

„Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” w reżyserii Jakuba Przebindowskiego to multimedialne show pełne humoru, zabawnych anegdot i interakcji z publicznością. Oprócz Piotra Gąsowskiego – pojawi się na ekranie cała plejada polskich gwiazd. To będzie przezabawna podróż po galaktyce damsko męskich relacji.

Gościnnie, w nagraniach filmowych występują:Joanna Kołaczkowska, Joanna Kurowska, Katarzyna Skrzynecka, Hanna Śleszyńska, Halina Bednarz, Izabela Dąbrowska, Martyna Kliszewska, Anna Modrzejewska, Andżelika Piechowiak, Janusz Chabior, Waldemar Błaszczyk, Władysław Grzywna, Sebastian Konrad, Albert Osik, Piotr Zelt.

Początek 23 września o godz. 16.30 w CK Teatr w Grudziądzu. Bilety w cenie 80, 100 i 120 zł.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus” – spektakl Teatru Kamienica z Warszawy już 23 września w Grudziądzu. Na scenie Piotr Gąsowski!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu