Miasteczko Radia ZET na Rynku w Grudziądzu! „Przebojowa zima” rozpocznie się 27 stycznia. Szykujcie się na sporty zimowe!

Feriami powieje w Grudziądzu zanim się zaczną, za sprawą radiowców z popularnej ZET-ki. Zaproszą nas do sportów zimowych! A jeśli nie będzie śniegu? Nie szkodzi. Zajęcia sportowe będą odbywać się na matach igielitowych czyli dobra zabawa zapewniona bez względu na pogodę.

Co będzie konkretnie? Miasteczko „Przebojowej zimy z Radiem ZET” zaprasza grudziądzan do jazdy na nartach biegowych, do zjeżdżania na pontonach w strefie snowtubingu a najmłodszych do snowboardu pod okiem instruktorów.

Zimowe Miasteczko ulokuje się na Rynku! Otworzy drzwi dla mieszkańców w różnym wieku. W grupach, w rodzinach, parami czy solo.

Jeśli ZET-ka przyjedzie, to będzie też wóz transmisyjny (w sobotę!) i relacje na żywo z Grudziądza. Można będzie przyjrzeć się pracy radiowców a może też samemu wypowiedzieć się na antenie.

Kiedy otwarte będzie Zimowe Miasteczko Radia ZET w Grudziądzu?

27 stycznia (piątek) w godz. od 16.00 do 20.00

28 stycznia (sobota) w godz. od 12.00 do 20.00

29 stycznia (niedziela) w godz. od 10.00 do 15.00 

MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Miasteczko Radia ZET na Rynku w Grudziądzu! „Przebojowa zima” rozpocznie się 27 stycznia. Szykujcie się na sporty zimowe!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu