DWA KONCERTY 2 czerwca na Święto Województwa. Szpak, Steczkowska, Cugowski na „Przystani Wolności” w hali na Lotnisku. Wejściówki gratis stacjonarnie lub on-line

W hali sportowo-widowiskowej na osiedlu Lotnisko w dwóch koncertach: o godz. 17.00 i 20.00 wystąpią: GRZEGORZ HYŻY, JUSTYNA STECZKOWSKA, KRZYSZTOF CUGOWSKI, MARIUSZ LUBOMSKI, MICHAŁ SZPAK, NATALIA NYKIEL, O.S.T.R. i URSZULA. Koncert przeniesiono z nadwiślańskich błoni do hali.

Urząd Marszałkowski – organizator koncertu „Przystań Wolności” poinformował, że decyzja o zmianie miejsca wynika z niekorzystnej prognozy pogody. 2 czerwca (niedziela) synoptycy przewidują w Grudziądzu i okolicach intensywne opady deszczu i burze.

W niedzielę, 2 czerwca o godz. 17.00 i 20.00 na Lotnisku w Grudziądzu – muzyczne show a wśród wykonawców są artyści, którzy przyciągają masową publiczność. WSTĘP na bezpłatne wejściówki.

on-line:

STACJONARNIE wejściówki można odebrać:

  • W hali na os. Lotnisko, wejście A, ul. Nauczycielska 19, w piątek (31 maja) w godz. 10 – 17, sobota (1 czerwca) godz. 10-17
  • W Informacji Turystycznej na Rynku 3/5 w Grudziądzu, w piątek (31 maja) w godz. 8-16, w sobotę (1 czerwca) w godz. 10 – 14 i w niedzielę (2 czerwca) w w godz. 10 – 14

Koncert „Przystań Wolności” odbędzie się z okazji Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Wielki koncert na Lotnisku poprowadzi Agnieszka Kołodziejska. Na imprezę zapraszają prezydent Grudziądza Maciej Glamowski i marszałek województwa Piotr Całbecki, który „Przystań Wolności” finansuje.

Michał Szpak to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. To „kolorowy ptak” naszej wokalistyki. Ma niezwykły głos. Reprezentując Polskę wystąpił m.in. na scenie Eurowizji 2016 w Sztokholmie, gdzie zajął 8. miejsce z piosenką „Color Of Your Life”. Koncertuje w kraju i za granicą. Wykonuje muzykę z pogranicza popu, rocka, pop-rocka, rocka symfonicznego i ballady. Nagrał sporo płyt. Jego studyjne albumy to: „Byle być sobą” (2015), „Dreamer” (2018) i „Nadwiślański mrok” (2023).

Justyna Steczkowska.
Krzysztof Cugowski z zespołem w Grudziądzu. Fot. Maryla Rzeszut
Krzysztof Cugowski z zespołem koncertował na nadwiślańskich błoniach w Grudziądzu latem 2023 roku. Fot. Maryla Rzeszut

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

DWA KONCERTY 2 czerwca na Święto Województwa. Szpak, Steczkowska, Cugowski na „Przystani Wolności” w hali na Lotnisku. Wejściówki gratis stacjonarnie lub on-line

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu