MORiW Grudziądz zachęca do wypożyczania sprzętu wodno-rekreacyjnego! Na plażach miejskich są rowery wodne, kajaki, deski (także dla dzieci) 

Na kąpiel w jeziorze decydują się na razie tylko morsy. A kto chce aktywnie zrelaksować się nad wodą, może wypożyczyć kajak lub rower wodny i urządzić sobie rekreacyjną wycieczkę po jeziorze Rudnickim lub Tarpieńskim.

Plaża nad jeziorem Tarpieńskim w Grudziądzu.

Miejski Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Grudziądzu uruchomił kilka wypożyczalni sprzętu.

Na plaży miejskiej w Rudniku można skorzystać z bogatej oferty sprzętu wodno-rekreacyjnego. Wypożyczalnia oferuje szeroki wybór, w tym rowery wodne, kajaki, deski SUP oraz specjalne deski dla najmłodszych. Godziny otwarcia: od 1 maja do 14 czerwca w godz. 10:00 do 17:00, a od 15 czerwca do 30 września w godz. 9:00 do 18:00.

Kajaki na plaży Tarpno w Grudziądzu. FOT. MARYLA RZESZUT

Na plaży Tarpno też działa wypożyczalnia sprzętu wodnego. Są kajaki i rowery wodne. Tu wypożyczalnia jest czynna w maju i we wrześniu w godz. 10.00-18.00, a w czerwcu, lipcu i sierpniu od 10.00 do 19.00.

Wypożyczalnia sprzętu sportowego w marinie przy ul. Portowej oferuje nie tylko rowery, ale także foteliki rowerowe, przyczepki, kijki do nordic walking i rakiety tenisowe. Wypożyczać można w godzinach: 8.00 – 18.00, jednak warto wcześniej zarezerwować sprzęt, gdyż jego ilość jest ograniczona.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Pomost i rowery wodne na plaży Tarpno w Grudziądzu. FOT. MARYLA RZESZUT
Marina w Grudziądzu przy ul. Portowej. FOT. MARYLA RZESZUT
Plaża w Tarpnie. FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

MORiW Grudziądz zachęca do wypożyczania sprzętu wodno-rekreacyjnego! Na plażach miejskich są rowery wodne, kajaki, deski (także dla dzieci) 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu