Mundurowi dają hasło do oddania krwi chorym na nowotwory. To już jedenasta akcja – 20 października w marinie

„Dar Serca Służb Mundurowych” to hasło XI Akcji Poboru Krwi, która przeprowadzona zostanie 20 października w grudziądzkiej marinie. Krew może oddać każdy, choć zapraszają mundurowi.

– Zapraszamy wszystkie zaprzyjaźnione służby mundurowe oraz mieszkańców Grudziądza do podzielenia się krwią, bezcennym lekiem – zachęcają do udziału organizatorzy akcji.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu w wspólnie z ratownikiem medycznym Krzysztofem Misiewiczem kolejny już raz organizują akcję poboru krwi.

Jak informuje grudziądzka policja, XI edycja odbędzie się 20 października (czwartek) w Marinie Grudziądz przy ul. Portowej 8 w godzinach 9.00-17.00.

Zebrana krew przeznaczona zostanie do pomocy chorym na nowotwory.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Mundurowi dają hasło do oddania krwi chorym na nowotwory. To już jedenasta akcja – 20 października w marinie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu