„Music of Buena Vista” – kubański koncert w klubie Akcent już 10 listopada. Zaśpiewa gwiazda z Hawany Yaremi de las Mercedes Kordos

Projekt powstał ze współpracy zespołu „Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz” i gwiazdy kubańskiej piosenki.

Ten spektakl muzyczny jest podróżą przez wiele odcieni muzyki kubańskiej, od afrykańskich korzeni do fuzji muzyki karaibskiej z muzyką jazzową i nowoczesną. Yaremi jest jedną z niewielu artystek, które współpracowały z rdzennym, fantastycznym projektem „Buena Vista Social Club” i z wieloma legendami muzyki kubańskiej.

            „Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz” jest zespołem jazzowym mocno inspirowanym wpływami latynoskimi, afrykańskimi i słowiańskimi. Wydał dwa albumy płytowe, zdobył wiele nagród na festiwalach jazzowych w Polsce i za granicą.

Publiczność wybierze się w trakcie koncertu w małą podróż na Kubę a może zostanie porwana do wspólnego śpiewania i tańca…
Skład zespołu: Vocal: Yaremi de las Mercedes Kordos (vocal), Paweł Kukuła (piano), Roland Abreu (bass), Taras Backowsky (sax), Dominik Jaske (drums).

Początek koncertu w klubie Akcent w Grudziądzu 10 listopada o godz. 19.00. Wstęp: cegiełka za 50 zł. Jest to koncert charytatywny dla Hani Kulwickiej.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Music of Buena Vista” – kubański koncert w klubie Akcent już 10 listopada. Zaśpiewa gwiazda z Hawany Yaremi de las Mercedes Kordos

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu