Muzeum Handlu Wiślanego FLIS w Grudziądzu z nagrodą marszałka województwa Piotra Całbeckiego

Nagroda przyznana została w konkursie „Odkrywca 2022” w kategorii „Najlepsza inwestycja” za budowanie marki turystycznej naszego województwa.

Wioletta Pacuszka – dyrektor Muzeum im. ks. Władysława Łęgi odbiera nagrodę marszałka województwa kujawsko-pomorskiego dla Muzeum Handlu Wiślanego FLIS w Grudziądzu.

Otwarte w tym roku – oryginalne i niepowtarzalne Muzeum Handlu Wiślanego FLIS w Grudziądzu doceniane jest przez władze regionu. Zostało laureatem konkursu „Odkrywca 2022” organizowanego przez marszałka województwa kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego. W kategorii „Najlepsza inwestycja” otrzymało nagrodę za budowanie marki turystycznej województwa.  Znalazło się w doborowym towarzystwie organizacji i instytucji naszego regionu.

Jaka jest ranga tej nagrody?  

Co roku, wraz z zakończeniem sezonu Urząd Marszałkowski nagradza osoby i instytucje wpływające na rozwój krajoznawstwa i gospodarki turystycznej w naszym regionie.

Najbardziej zaangażowani w budowanie marki turystycznej Kujaw i Pomorza otrzymali 29 listopada nagrody. Uroczystość zorganizowano w Brzeskim Centrum Kultury i Historii „Wahadło” w Brześciu Kujawskim (powiat włocławski). W spotkaniu wzięli udział członek zarządu Aneta Jędrzejewska oraz radni województwa Jacek Gajewski i Michał Czepek

Podczas uroczystości nagrody odebrali laureaci marszałkowskiego konkursu „Odkrywca”, w którym marszałek wyróżnia osoby, zespoły, organizacje, instytucje i firmy przyczyniające się do budowania marki turystycznej województwa.

Muzeum Handlu Wiślanego FLIS (Oddział Muzeum im. ks. dra W. Łęgi w Grudziądzu). FOT. MARYLA RZESZUT

Zwycięzcy w marszałkowskim konkursie „Odkrywca”: 

  • 1. W kategorii „Najlepsza inwestycja” – Muzeum Handlu Wiślanego FLIS, Oddział Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu.
  • 2. W kategorii „Ambasador Kujaw i Pomorza” – Czesław Nosewicz z Torunia i  Lokalna Organizacja Turystyczna Pałuki.
  • 3. W kategorii „Dobre miejsce” – Brzeskie Centrum Kultury i Historii „Wahadło” w Brześciu Kujawskim.
  • 4. W kategorii „Silny wizerunek w mediach społecznościowych” – Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu.
  • 5. W kategorii „Najciekawsze wydarzenie Eskapady” – Muzeum Kanału Bydgoskiego im. Sebastiana Malinowskiego w Bydgoszczy.

Wyróżnienia specjalne przyznano Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej i  Brodnickiemu Parkowi Krajobrazowemu.

 (marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Muzeum Handlu Wiślanego FLIS w Grudziądzu z nagrodą marszałka województwa Piotra Całbeckiego

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu