Muzeum w Grudziądzu wzbogaci się o nowoczesne nagłośnienie! Podpisało 3 sierpnia umowę z Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy

Na mocy zawartej w czwartek umowy Muzeum otrzymało dofinansowanie 40 tysięcy złotych na grant „Dostosowanie nagłośnienia sali wykładowo-koncertowej do potrzeb osób niepełnosprawnych”.

Co konkretnie zyska Muzeum im. ks. dra W. Łęgi w Grudziądzu?

Umowa umożliwia zakup i montaż profesjonalnego systemu nagłaśniającego wraz z pętlą indukcyjną. Instalacja tego sprzętu poprawi jakość dźwięku dla osób z lekkim ubytkiem słuchu i umożliwi korzystanie z muzealnej oferty użytkownikom aparatów słuchowych oraz implantów.

Muzeum w Grudziądzu stanie się placówką jeszcze bardziej dostępną, także dla osób z wadami słuchu.

Kwota dofinansowania wynosi ponad 40 tysięcy zł. Muzeum otrzymuje sto procent kosztów inwestycji i nie musi uiszczać wkładu własnego.

Umowa zawarta została w ramach projektu Turystyka dostępna 1.0. współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w zakresie pilotażowego programu „Dostępność ponad barierami”.  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Muzeum w Grudziądzu wzbogaci się o nowoczesne nagłośnienie! Podpisało 3 sierpnia umowę z Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu