Muzyczna „Ukraińska zaDUMKA” na dziedzińcu Muzeum w Grudziądzu. Już w piątek!

Na III Grudziądzkie Wieczory Muzyczne zaprasza Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. 26 sierpnia w Muzeum odbędzie się koncert „Ukraińska zaDUMKA”.

26 sierpnia na dziedzińcu Muzeum odbędzie się koncert z udziałem artystów z Ukrainy i Polski. FOT. MARYLA RZESZUT

Na dziedzińcu Muzeum w Grudziądzu wystąpią w piątek, 26 sierpnia artyści: Olena Gajdychuk – sopran, Michał Hajduczenia – kontrabas, baryton, Mateusz Szwankowski – klarnet, skrzypce, bas i Paweł Wiśniewski – akordeon.

Początek koncertu „Ukraińska zaDUMKA” o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Następna atrakcja z cyklu III Grudziądzkie Wieczory Muzyczne czeka nas 16 września o godz. 18.00. W auli koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Grudziądzu wystąpi Gdański Kwartet Akordeonowy.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Muzyczna „Ukraińska zaDUMKA” na dziedzińcu Muzeum w Grudziądzu. Już w piątek!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu