Muzyka gospel zabrzmi w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu. W niedzielę, 21 sierpnia wystąpi chór Non Serio – w ramach międzynarodowego festiwalu

Na koncert muzyki gospel zaprasza kościół pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu. Śpiewać będzie chór Non Serio z Uniwersytetu Gdańskiego. Początek w niedzielę, 21 sierpnia o godz. 12.15.

Chór Non Serio z Uniwersytetu Gdańskiego.

Koncert odbędzie się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Gospel. Organizatorem jest Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej Gospel z siedzibą w Osieku na Pomorzu. Jego misją jest promocja muzyki gospel, która od dawna ma swoich wielu wielbicieli.  Tym razem grudziądzanie wysłuchają koncertu chóru Non Serio z Uniwersytetu Gdańskiego.

Patronat nad wydarzeniem objął Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. Początek koncertu w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Bydgoskiej w niedzielę, 21 sierpnia o godz. 12.15.

(marz)

Koncert muzyki gospel już w niedzielę, 21 sierpnia w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Muzyka gospel zabrzmi w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu. W niedzielę, 21 sierpnia wystąpi chór Non Serio – w ramach międzynarodowego festiwalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu