XV Forum Samorządowe Województwa Kujawsko-Pomorskiego: Grudziądz z promesą 22,5 miliona euro na Zintegrowane Inwestycje Terytorialne

To pieniądze na dalszy rozwój Grudziądza.

Wstępna promesę 22,5 miliona euro odebrał Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza podczas forum samorządowego w Toruniu.

To pieniądze na projekty Stowarzyszenia Zintegrowane Inwestycje Terytorialne. Będzie realizowana strategia ZIT Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Grudziądza.

– To budujące, że otrzymamy kolejne środki, które dadzą impuls do dalszego rozwoju miasta przy udziale naszych partnerów: Starostwa Powiatowego w Grudziądzu oraz gmin: Grudziądz, Rogóźno i Dragacz – mówi Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.  

Gospodarzem XV Forum Samorządowego był marszałek Piotr Całbecki a gośćmi m.in. marszałek Senatu Tomasz Grodzki i przewodniczący Władysław Kosiniak-Kamysz.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

XV Forum Samorządowe Województwa Kujawsko-Pomorskiego: Grudziądz z promesą 22,5 miliona euro na Zintegrowane Inwestycje Terytorialne

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu