Na II Grudziądzki Piknik Naukowy zaprasza Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego! 21 kwietnia od godz. 9.00 do 19.00  

Piątek w grudziądzkim „Rolniku” to 10 godzin atrakcji dla uczniów ósmych klas i wszystkich mieszkańców miasta i okolic.

Piknik powinien zainteresować przede wszystkim ósmoklasistów i ich rodziców, ale nie tylko. Także mieszkańców Grudziądza i okolicznych miejscowości.

Przewidziane są targi edukacyjne, podczas których absolwenci szkół podstawowych będą mogli zapoznać się z ofertą Zespołu Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Grudziądzu.

Jeśli nawet nie planujecie dalszej nauki w Zespole Szkół Rolniczych, warto w piątek wybrać się na II Grudziądzki Piknik Naukowy. Będą atrakcje dla wszystkich, m.in. laboratoria przyszłości Educarium, Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, pokazy sprzętu rolniczego, pokazy i wykłady naukowe Politechniki Bydgoskiej, spotkanie ze stypendystami Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.  

Oprócz pokazów i wykładów naukowych odbędzie się prezentacja sprzętu rolniczego oraz konsultacje z pracownikami firm PSSE, ZIP AGRO, SITS INDUSTRY, GOODVALLEY.

II Grudziądzki Piknik Naukowy odbędzie się w piątek, 21 kwietnia w godzinach 9.00-19.00 w Zespole Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego. Objęty jest honorowym patronatem prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego.

(marz)
Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na II Grudziądzki Piknik Naukowy zaprasza Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego! 21 kwietnia od godz. 9.00 do 19.00  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu