Na noworoczny spacer wśród drzew zaprasza leśniczy Lasów Komunalnych. 21 stycznia wyprawa w świat roślin i zwierząt

Kto chce wziąć udział powinien sprawdzić telefonicznie czy są jeszcze miejsca – telefon: 726-301-636. Spacer po lesie rozpocznie się o godz. 11.00. Zbiórka na parkingu leśnym przy rondzie im. ks. Popiełuszki.

Co jest w programie? Wiele atrakcji, w tym leśne kalambury i konkurs z nagrodami. Na ich zdobycie szanse mają ci, którzy trochę wiedzą o drzewach: sosnach, grabach, bukach, brzozach czy dębach.

W tym spacerze może wziąć udział każdy, ale mile widziane są całe rodziny.

– Dowiecie się ciekawych rzeczy o świecie roślin i zwierząt i o tym, co dzieje się w lesie zimą. Przygotujcie się na dobrą zabawę, podczas której poznacie ciekawe miejsca  – zachęca do udziału Mateusz Cieślakiewicz, leśniczy Lasów Komunalnych. – Spacer zakończy się  ogniskiem i  poczęstunkiem. Będzie kawa i herbata.

Wybierając się na tę leśną wyprawę pamiętajcie o ciepłym ubraniu i wygodnym, terenowym obuwiu.

Kto chciałby iść na spacer z leśniczym powinien się wcześniej zapisać, telefon: 726-301-636. Liczba miejsc jest ograniczona.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na noworoczny spacer wśród drzew zaprasza leśniczy Lasów Komunalnych. 21 stycznia wyprawa w świat roślin i zwierząt

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu