Na spotkaniach z uczniami IV LO i z mieszkańcami w Muzeum gościem będzie Bronisław Komorowski. Już 29 listopada

Były prezydent Polski Bronisław Komorowski zawita do Grudziądza 29 listopada (wtorek). Spotka się z młodzieżą IV LO a później z mieszkańcami w Muzeum przy ul. Wodnej 3/5.

Bronisław Komorowski był prezydentem RP w latach 2010-2015. Podczas pobytu w Grudziądzu przewidziane jest spotkanie tego polityka z młodzieżą w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego.

Mieszkańcy Grudziądza mogą wybrać się na otwarte spotkanie z Bronisławem Komorowskim 29 listopada o godz. 17.00 w Muzeum przy ul. Wodnej 3/5. Jest okazja do wysłuchania, co były prezydent RP ma do powiedzenia m.in. na temat geopolityki, wspólnoty europejskiej i sytuacji na świecie.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na spotkaniach z uczniami IV LO i z mieszkańcami w Muzeum gościem będzie Bronisław Komorowski. Już 29 listopada

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu