Bałtycki Teatr Dramatyczny przygotował atrakcyjne zajęcia dla dzieci. Początek „czytanek” dla najmłodszych widzów o godz. 11.00. To kolejna oferta w ramach festiwalowego Przedwiośnia.

Grudziądzka Wiosna Teatralna trwa. Są też ciekawe oferty dla najmłodszych widzów. Teatr Malucha to kameralne, poduszkowe spotkania z dziećmi i ich rodzicami. Poduszkowe – bo widzowie siedzą niemal na samej scenie – na podłodze. Spektakle są interaktywne po to, by zaciekawić i skupić uwagę młodego widza. Nie zabraknie wspólnych gier, zabaw i piosenek wykonywanych razem z dziećmi. Teatr Malucha to wyjątkowa okazja, aby postawić swoje pierwsze kroki na zawodowej scenie teatralnej. To podróż w niezwykły, czasem magiczny świat teatru.
Teatr Malucha przygotowany jest z myślą o najmłodszych widzach i jest to dobra okazja, by dzieci jak najwcześniej obcowały z kulturą wysoką.
Autorzy: Dominika Mrozowska-Grobelna, Adrianna Jendroszek, Marcin Borchardt. Reżyseria: Dominika Mrozowska-Grobelna, Adrianna Jendroszek, Marcin Borchardt. Inspicjent i foto: Izabela Rogowska.
Sugerowany wiek młodych widzów to 2-6 lat. Premiera odbyła się 1 października 2014 roku. Czas trwania: 50 minut. Początek Teatru Malucha 10 marca (niedziela) w CK Teatr w Grudziądzu o godz. 11.00. Bilety w cenie 20 zł. Jest to propozycja w ramach Przedwiośnia grudziądzkiego festiwalu „W oparach absurdu”.
(marz)
FOT. IZABELA ROGOWSKA



