Na Teatr Malucha – interaktywne czytanki dla dzieci w wieku 2-6 lat i rodziców – zapraszają 10 marca artyści z Koszalina. Grudziądzka Wiosna Teatralna w pełni! 

Bałtycki Teatr Dramatyczny przygotował atrakcyjne zajęcia dla dzieci. Początek „czytanek” dla najmłodszych widzów o godz. 11.00. To kolejna oferta w ramach festiwalowego Przedwiośnia.

Grudziądzka Wiosna Teatralna trwa. Są też ciekawe oferty dla najmłodszych widzów. Teatr Malucha to kameralne, poduszkowe spotkania z dziećmi i ich rodzicami. Poduszkowe – bo widzowie siedzą niemal na samej scenie – na podłodze. Spektakle są interaktywne po to, by zaciekawić i skupić uwagę młodego widza. Nie zabraknie wspólnych gier, zabaw i piosenek wykonywanych razem z dziećmi. Teatr Malucha to wyjątkowa okazja, aby postawić swoje pierwsze kroki na zawodowej scenie teatralnej. To podróż w niezwykły, czasem magiczny świat teatru.
            Teatr Malucha przygotowany jest z myślą o najmłodszych widzach i jest to dobra okazja, by  dzieci jak najwcześniej obcowały z kulturą wysoką.

Autorzy: Dominika Mrozowska-Grobelna, Adrianna Jendroszek, Marcin Borchardt. Reżyseria: Dominika Mrozowska-Grobelna, Adrianna Jendroszek, Marcin Borchardt. Inspicjent i foto: Izabela Rogowska.

Sugerowany wiek młodych widzów to 2-6 lat. Premiera odbyła się 1 października 2014 roku. Czas trwania: 50 minut. Początek Teatru Malucha 10 marca (niedziela) w CK Teatr w Grudziądzu o godz. 11.00. Bilety w cenie 20 zł. Jest to propozycja w ramach Przedwiośnia grudziądzkiego festiwalu „W oparach absurdu”.

(marz)

FOT. IZABELA ROGOWSKA

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Na Teatr Malucha – interaktywne czytanki dla dzieci w wieku 2-6 lat i rodziców – zapraszają 10 marca artyści z Koszalina. Grudziądzka Wiosna Teatralna w pełni! 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu