Nagrodę Lidera Transportu Publicznego Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza odebrał od delegatów Polskiego Związku Pracodawców Transportu

Wyróżniony został za wdrażanie w komunikacji publicznej nowych technologii oraz odważne, strategiczne podejście do komunikacji miejskiej.

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

W imieniu polskich pracodawców Nagrodę Lidera Transportu Publicznego wręczyli 3 kwietnia w Ratuszu Maciej Lisicki, prezes Gdańskich Autobusów i Tramwajów oraz Lech Żurek, prezes Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej w Gdyni. Podkreślili, że szybko doskonalony jest system komunikacji miejskiej w Grudziądzu, doceniane są i wprowadzane nowe technologie. – Najpierw pojawiły się autobusy hybrydowe, a teraz coraz więcej jest autobusów elektrycznych – podkreślili. – Grudziądz kupił też pierwsze, nowe tramwaje z częścią niskopodłogową. To sprawia, że mieszkańcy mogą korzystać z coraz lepszych środków transportu miejskiego.

Docenione też zostały plany modernizacji i rozbudowy linii tramwajowych w Grudziądzu.     

Tekst i fot. Maryla Rzeszut

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nagrodę Lidera Transportu Publicznego Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza odebrał od delegatów Polskiego Związku Pracodawców Transportu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu