Natalia Sikora, zwyciężczyni The Voice of Poland wystąpi 21 kwietnia (niedziela) w teatrze grudziądzkim na zakończenie festiwalu

Jest porównywana do Janis Joplin, ale Natalia Sikora to osobowość jedyna w swoim rodzaju. Jej oryginalny głos pozwolił jej wygrać 2. edycję The Voice of Poland. Jest autorką tekstów i aktorką Teatru Polskiego w Warszawie. W Grudziądzu wystąpi na zakończenie festiwalu teatralnego  „W oparach absurdu”.

Natalia Sikora –  piosenkarka i aktorka, zwyciężczyni drugiej edycji programu TVP2 The Voice of Poland. Ukończyła Akademię Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Urodziła się w 1986 roku w Słupsku. Już w wieku 13 lat występowała w Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku. Tam związała się z Teatrem Rondo i zespołem Magmen. Od 2007 roku pracuje wspólnie z pianistą i kompozytorem Piotrem Proniukiem, z którym tworzy bluesowy projekt „Sikora Proniuk Duo”. W 2011 r. nakładem wydawnictwa Polskiego Radia na sklepowe półki trafiła ich wspólna płyta studyjna Absurdustra – Próba Norwida. W latach 2009–2013 Natalia Sikora była w zespole wykonującym symfoniczny metal At the Lake. Jest wokalistką zespołu Mięśnie.
W czerwcu 2013 roku wydała pierwszą, solową płytę studyjną „Zanim” a za wykonanie utworu „Konie” Władimira Wysockiego jury przyznało jej 1. miejsce w konkursie SuperDebiuty na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

W teatrze w Grudziądzu wystąpi 21 kwietnia o godz. 19.00. Bilety w cenie 50 i 60 zł.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Natalia Sikora, zwyciężczyni The Voice of Poland wystąpi 21 kwietnia (niedziela) w teatrze grudziądzkim na zakończenie festiwalu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu