Niedziela w Spichlerzu 57 w Grudziądzu: gry dla całych rodzin, zabawa, muzyka, kawiarenka, spotkanie liderów i z dziennikarzem od klimatu (zdjęcia)

W sobotę, 13 maja Spichlerz 57 tętnił życiem. Także 14 maja od godz. 10.00 do 18.00 można atrakcyjnie spędzić tu czas. Co Fundacja Ładowarka przygotowała mieszkańcom na niedzielę?

Z klocków LEGO można zbudować samochody, drogi, domy… Fot. Maryla Rzeszut

OTWARCIE SPICHLERZA 57 – program na 14 maja:

Przez całą niedzielę od godz. 10.00 do 18.00 trwać będzie rodzinne budowanie z klocków LEGO zabytków Grudziądza

Godz. 10.00-12.00 – Kawa liderów – spotkanie warsztatowe funduszu mikrograntów.

Godz. 10.00-12.00 – Jazz do kawy.

Godz. 12.00  Spotkanie z planszówkami przy kawie ze Stowarzyszeniem „Grajmy” i klubami planszówkowymi.

Godz. 12.00-14.00  Spichlerzowe animacje dla dzieci i warsztaty kreatywne dla całych rodzin.

Godz. 14.00 – 16.00  GRULAB – Spotkanie z Szymonem Bujalskim, dziennikarzem od klimatu, autorem książki „Recepta na lepszy klimat” (2022). Szczęśliwy Grudziądz – zielona przyszłość miasta.  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Niedziela w Spichlerzu 57 w Grudziądzu: gry dla całych rodzin, zabawa, muzyka, kawiarenka, spotkanie liderów i z dziennikarzem od klimatu (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu