Niedziele handlowe wyznaczone są na 10 i 17 grudnia. W Wigilię, 24 grudnia sklepy mają być zamknięte. Trzeba dobrze zaplanować zakupy

Zwykle handlowe były dwie ostatnie niedziele poprzedzające Święta Bożego Narodzenia. W tym roku Wigilia przypada też w niedzielę, więc rząd proponuje, aby 24 grudnia był dniem całkowicie wolnym od handlu z uwagi na szczególny czas jakim jest Boże Narodzenie oraz spotkania rodzinne Polaków.

W Grudziądzu zakupy będzie można zrobić także podczas Jarmarku św. Mikołaja od 6 do 10 grudnia.

Niedziela handlowa ustanowiona została na 10 grudnia. Ponadto 10 grudnia sklepy będą otwarte tylko pół dnia, do godz. 14.00, tak jak to było w Wigilię.

Tak więc trzeba sobie dobrze rozplanować przedświąteczne zakupy uwzględniając handlowe niedziele 10 i 17 grudnia.

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Niedziele handlowe wyznaczone są na 10 i 17 grudnia. W Wigilię, 24 grudnia sklepy mają być zamknięte. Trzeba dobrze zaplanować zakupy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu