Nową płytę „No, a ja?” lansuje Michał Bajor.  W grudziądzkim teatrze wystąpi 12 lutego. Wykona nowe i stare piosenki

Płyta „No, a ja?” zawiera oczywiście nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Jednak Michał Bajor nagrał także jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenki, które śpiewa od dawna i są wciąż chętnie słuchane.  Na tej płycie znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Michała Bajora.

Michał Bajor skomponował w sumie pięć utworów. Pierwszy raz wystąpił w roli autora tekstów. Napisał trzy piosenki. Ponadto skomponował muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego a także do tekstu Artura Andrusa.

Na nowej płycie „No, a ja?” znalazły się też duety – z Ireną Santor i Kayah. Michałowi Bajorowi  towarzyszą również Grupa MoCarta i Chór Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie oraz znani muzycy współpracujący z nim od lat.

Będzie to koncert pełen wspomnień i autorskich nowości.

Początek koncertu w teatrze 12 lutego o godz. 18.00. Bilety w cenie 80, 90, 100 i 110 zł.  

Michał Bajor także w Grudziądzu ma swoich wiernych fanów.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Nową płytę „No, a ja?” lansuje Michał Bajor.  W grudziądzkim teatrze wystąpi 12 lutego. Wykona nowe i stare piosenki

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu