O projekcie powstania w Grudziądzu Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego wiceminister Tomasz Szymański rozmawiał z zarządem Fundacji Inicjatyw Społecznych Źródło

Wiceminister i poseł Tomasz Szymański wspiera grudziądzkie sprawy gdzie tylko może. Tym razem spotkał się z władzami grudziądzkiej Fundacji Inicjatyw Społecznych Źródło: prezesem Rafałem Falkowskim i przewodniczącym rady Fundacji ks. kanonikiem Markiem Borzyszkowskim.

Od lewej: Paweł Napolski, Rafał Falkowski, Tomasz Szymański i ks. kan. Marek Borzyszkowski.

W spotkaniu wziął udział także Paweł Napolski, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu. Omawiano pomysł utworzenia w Grudziądzu Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego i działalność charytatywną Fundacji Inicjatyw Społecznych Źródło.

Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Tomasz Szymański podkreśla: – Wiem jak ważne jest wspieranie inicjatyw, które mają na celu pomoc ludziom w potrzebie. Z ogromną przyjemnością będę zabiegał w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej o wsparcie tej potrzebnej w mieście i godnej podziwu inicjatywy.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

O projekcie powstania w Grudziądzu Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego wiceminister Tomasz Szymański rozmawiał z zarządem Fundacji Inicjatyw Społecznych Źródło

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu