O przebiegu drogi ekspresowej S5 i dużych inwestycjach w mieście z poseł Iwoną Michałek rozmawiał prezydent Grudziądza

Z poseł Iwoną Michałek (Porozumienie) spotkał się dziś w Ratuszu Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza, by rozmawiać o prowadzonych w mieście inwestycjach oraz północnym wariancie drogi ekspresowej S5.

Poseł Iwona Michałek (Porozumienie) podczas spotkania z Maciejem Glamowskim, prezydentem Grudziądza.

Była to okazja do dyskusji z kolejnym parlamentarzystą o korzystnym dla Grudziądza północnym wariancie przebiegu drogi ekspresowej S 5. Opcja ta uwzględnia m.in. budowę mostu przez Wisłę w pobliżu Grudziądza.

–  Serdecznie dziękuję pani poseł za wizytę i zainteresowanie szczególnie tym ważnym obecnie dla miasta tematem. Czynimy wszelkie możliwe starania, aby przywrócić do dogłębnej analizy tzw. wariant północny, najkorzystniejszy z punktu widzenia naszego miasta. Zabiegamy o ten wariant konsekwentnie od początku prac nad projektem – podkreśla Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Bardzo się cieszę, że jest tak duże zainteresowanie wśród posłanek i posłów tą kwestią. To pozwala wierzyć, że przy takim wsparciu uda nam się osiągnąć zamierzony cel.

Podczas spotkania z poseł Iwoną Michałek omawiane były także inwestycje prowadzone aktualnie w Grudziądzu, ważne sprawy bieżące dotyczące miasta oraz powstanie w Grudziądzu publicznej uczelni wyższej.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

O przebiegu drogi ekspresowej S5 i dużych inwestycjach w mieście z poseł Iwoną Michałek rozmawiał prezydent Grudziądza

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu