O ujęciu grudziądzkiego szpitala w planach strategicznych MON rozmawiali w Warszawie wiceminister Tomasz Szymański i prezydent Maciej Glamowski

W Ministerstwie Obrony Narodowej dyskutowali o wsparciu grudziądzkiego szpitala – ujęciu go w planach strategicznych MON oraz o innych inwestycjach w mieście przy wsparciu tego resortu.

Od lewej: Paweł Napolski, Tomasz Szymański, Cezary Tomczyk i Maciej Glamowski.

8 lutego Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza i wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Tomasz Szymański rozmawiali z sekretarzem stanu Cezarym Tomczykiem (w jego gestii jest wojskowa służba zdrowia). W rozmowach brał też udział Paweł Napolski, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu.

– To były bardzo merytoryczne rozmowy o charakterze roboczym. Dotyczyły ścisłej współpracy grudziądzkiego szpitala z Ministerstwem Obrony Narodowej, ujęciu naszej lecznicy w planach strategicznych i o przygotowywaniu nowych rozwiązań ustawowych – poinformował po spotkaniu Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Była także mowa o innych inwestycjach i działaniach w Grudziądzu, które mogą być finansowane ze środków tego resortu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

O ujęciu grudziądzkiego szpitala w planach strategicznych MON rozmawiali w Warszawie wiceminister Tomasz Szymański i prezydent Maciej Glamowski

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu