Od 1 maja po Wiśle w Grudziądzu kursować będzie katamaran z Żeglugi Płockiej. Rejsy spacerowe od środy do niedzieli

Wycieczki po Wiśle cieszą się popularnością wśród mieszkańców, dlatego w tym sezonie do portu rzecznego w Grudziądzu zawinie stateczek „Klaudia”.

Armatorem jest Żegluga Płocka. Rejs potrwa 30-35 minut. Spacerowy katamaran wypływać będzie z mariny przy ulicy Portowej 8 od środy do niedzieli. Pływać będzie od godz. 10.00 do 20.00. Ostatni rejs rozpocznie się o godzinie 19.00. Na pokład katamaranu wejdzie maksymalnie 12 osób.

Bilety będzie sprzedawać kapitan statku (płatność tylko gotówką). Ceny biletów: 30 złotych (normalny) i 25 złotych (ulgowy dla dzieci do ukończenia 12 lat).

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 663-320-495.

Port rzeczny w grudziądzkiej marinie. FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Od 1 maja po Wiśle w Grudziądzu kursować będzie katamaran z Żeglugi Płockiej. Rejsy spacerowe od środy do niedzieli

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu