Od 10 lipca do 7 sierpnia wyłączona będzie z ruchu ul. Portowa w Grudziądzu – od Brzeźnej do ronda marszałka Rydza-Śmigłego

Od godzin porannych w poniedziałek (10 lipca) zamknięty dla ruchu pojazdów zostanie odcinek ul. Portowej. Wynika to z prac prowadzonych przez PKP na moście Bronisława Malinowskiego.

Fragment ulicy Portowej pomiędzy ulicą Brzeźną a rondem marszałka Rydza Śmigłego zostanie całkowicie wyłączony z użytkowania.

Ruch pojazdów przekierowany zostanie na ulice Gdyńską, Chełmińską i Brzeźną.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich zmiany są konieczne z powodu robót, jakie  na moście drogowo-kolejowym prowadza Polskie Koleje Państwowe.  

Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Portowej w Grudziądzu obowiązywać będzie do 7 sierpnia.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Od 10 lipca do 7 sierpnia wyłączona będzie z ruchu ul. Portowa w Grudziądzu – od Brzeźnej do ronda marszałka Rydza-Śmigłego

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu