Od 12 czerwca można odbierać bezpłatne wejściówki na koncert z okazji Dnia Ojca w grudziądzkim teatrze!

23 czerwca (piątek) w CK Teatr w Grudziądzu o godzinie 18.00 rozpocznie się koncert „Paryski Wieczór” pod honorowym patronatem Ryszarda Bobera, senatora RP.

Będzie to koncert piosenki francuskiej w wykonaniu toruńskiego Teatru Muzycznego.

Dzień Matki jest bardzo popularny, a Dzień Ojca – przyjmuje się, wszak  wszyscy tatusiowie też mają prawo do swojego święta! Koncert w Grudziądzu je uświetni. Darmowe wejściówki już są dostępne w kasie teatru.

(marz) 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Od 12 czerwca można odbierać bezpłatne wejściówki na koncert z okazji Dnia Ojca w grudziądzkim teatrze!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu