Od 28 lipca zamknięty jest dla ruchu pas pieszo-rowerowy na ul. Południowej w Grudziądzu, od zjazdu z Drogi Krajowej 55 do ul. Miłoleśnej

Powstaje magistrala wodociągowa dla elektrowni gazowo-parowej w Grudziądzu. Pas ruchu na ul. Południowej udostępniony zostanie użytkownikom w listopadzie 2023 roku.

Budowa elektrowni gazowo-parowej w Grudziądzu.

O utrudnieniach w ruchu poinformował Budimex SA, wykonawca magistrali wodociągowej dla powstającej elektrowni gazowo-parowej w Grudziądzu. Tymczasowa organizacja ruchu drogowego w obrębie planowanych prac została uzgodniony z Zarządem Dróg Miejskich w Grudziądzu i pozwala ograniczyć uciążliwości prowadzonych robót do niezbędnego minimum.

Utrudnień tych nie można uniknąć w związku z budową w Grudziądzu elektrowni gazowo-parowej – inwestycją niezbędną dla bezpieczeństwa energetycznego kraju. Prace prowadzone przez Budimex mają charakter tymczasowy a ich zakończenie na tym odcinku planowane jest na listopad 2023 roku.

O ewentualnych zmianach harmonogramu (o ile wystąpią) wykonawca będzie z wyprzedzeniem informować mieszkańców Grudziądza.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Od 28 lipca zamknięty jest dla ruchu pas pieszo-rowerowy na ul. Południowej w Grudziądzu, od zjazdu z Drogi Krajowej 55 do ul. Miłoleśnej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu