„Okruchy wspomnień” z Edmundem Otrembą i Teresą Chodyną – 16 października w teatrze. Dla każdego będzie coś słodkiego! – zapowiada duet  

Tak jak zapowiedzieli Edmund Otremba i Teresa Chodyna – przygotowali kolejny koncert na 16 października (niedziela). Będą to „Okruchy wspomnień” z wieloma nowymi piosenkami w ich repertuarze.

– To będzie już nasz trzeci koncert w tym roku. Przygotowujemy dużo nowych piosenek, ale będą także te, które już wykonywaliśmy, a są lubiane przez naszą publiczność. Przygotowaliśmy dla publiczności także coś słodkiego – informuje Edmund Otremba, grudziądzki wokalista i szef Agencji Artystycznej „Dino”. – Zapraszamy serdecznie!

Koncert odbędzie się 16 października (niedziela) w teatrze. Początek o godz. 17.00. Bilety w cenie 40 zł. w kasie teatru.

Kasy teatru w Grudziądzu przy ul. Teatralnej 1 czynne są od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 i dwie godziny przed rozpoczęciem każdej imprezy.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Okruchy wspomnień” z Edmundem Otrembą i Teresą Chodyną – 16 października w teatrze. Dla każdego będzie coś słodkiego! – zapowiada duet  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu