„Okruchy wspomnień” z Edmundem Otrembą i Teresą Chodyną – to ich trzeci koncert w tym roku w grudziądzkim teatrze  

Tak jak zapowiedzieli Edmund Otremba i Teresa Chodyna – przygotowują kolejny koncert na 16 października. Będą to „Okruchy wspomnień” z wieloma nowymi piosenkami w ich repertuarze.

– To będzie już nasz trzeci koncert w tym roku. Przygotowujemy dużo nowych piosenek, ale będzie trochę tych, które już wykonywaliśmy, a które są lubiane przez naszą publiczność – informuje Edmund Otremba, grudziądzki wokalista i szef Agencji Artystycznej „Dino”. – Zapraszamy serdecznie!

Koncert odbędzie się 16 października (niedziela) w teatrze. Początek o godz. 17.00. Bilety w cenie 40 zł. w kasie teatru.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Okruchy wspomnień” z Edmundem Otrembą i Teresą Chodyną – to ich trzeci koncert w tym roku w grudziądzkim teatrze  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu