OPEC-BIO Grudziądz skupuje słomę gotową w formie kostki i okrągłych balotów! Gwarantuje stałą współpracę

Jak wiemy, OPEC-BIO Grudziądz zamierza zużywać coraz więcej opału ekologicznego. Trzeba produkować „zieloną” energię, aby odchodzić od węgla i coraz mniej płacić za emisję CO2. OPEC-BIO stawia na słomę jako jeden z ekologicznych surowców do spalania w kotłach.

OPEC-BIO kontraktuje nie tylko słomę zbóż, ale także rzepaku, siano i inne rośliny pochodzenia rolniczego.

W OPEC-BIO w sposób indywidualny podchodzi się do dostawców i gwarantuje stałą współpracę oraz całoroczny odbiór surowca!

Jak się skontaktować z OPEC-BIO?

Skup i kontraktacjatel. 507 058 212 i 515 241 136.

Sekretariat – tel. 56- 46 06 158.   

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

OPEC-BIO Grudziądz skupuje słomę gotową w formie kostki i okrągłych balotów! Gwarantuje stałą współpracę

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu