Parlamentarzyści PO spotkają się z mieszkańcami Grudziądza 3 kwietnia w Akcencie. Donald Tusk będzie w Chełmnie a Tomasz Szymański w Wąbrzeźnie

„Tu jest przyszłość” to hasło akcji Platformy Obywatelskiej, które przyświeca spotkaniom z mieszkańcami. W Grudziądzu 3 kwietnia (poniedziałek) będą: posłanka Elżbieta Gelert, prof. dr hab. Dariusz Rosati, Cezary Grabarczyk, poseł Tadeusz Aziewicz i senator Leszek Czarnobaj.  

Poseł Tomasz Szymański odbył już wiele spotkań z mieszkańcami polskich miast, m.in. Katowic i Bytomia. Zachęca do spotkań w Grudziądzu i miastach województwa kujawsko-pomorskiego.

Otwarte spotkanie z mieszkańcami Grudziądza rozpocznie się w poniedziałek, 3 kwietnia o godz. 17.00 w klubie Akcent przy ul. Wybickiego 38/40. Do dyspozycji grudziądzan będą: posłanka Elżbieta Gelert, prof. dr hab. Dariusz Rosati, Cezary Grabarczyk, poseł Tadeusz Aziewicz i senator Leszek Czarnobaj.

Także 3 kwietnia o godz. 17.00 w Chełmnie rozpocznie się otwarte spotkanie z liderem PO Donaldem Tuskiem. Odbędzie się w hali Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Szkolnej 14.   

Przedstawiciele PO wybierają się też 3 kwietnia na spotkanie do Wąbrzeźna, gdzie rozpocznie się o godz. 17.00 w Wąbrzeskim Domu Kultury. Będą tam: T. Szymański, A. Gajewska, J. Kluzik-Rostkowska, Z. Konwiński, P. Papke.

(marz)

FOT. I WIDEO: MARYLA RZESZUT

Poseł Tomasz Szymański: – Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przyjść i z nami porozmawiać. Nie są to spotkania ustawiane, odpowiadamy na każde pytanie.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Parlamentarzyści PO spotkają się z mieszkańcami Grudziądza 3 kwietnia w Akcencie. Donald Tusk będzie w Chełmnie a Tomasz Szymański w Wąbrzeźnie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu