Patriotyczne śpiewanie dla Polski już 10 listopada od godz. 9.00 w teatrze. Konkurs dla dzieci i młodzieży. Dla widzów wstęp wolny!

47 młodych wokalistów zgłosiło się do konkursu „Śpiewam dla Polski”. Wystąpią 10 listopada rano w grudziądzkim teatrze. Najlepsi otrzymają nagrody. Wstęp na koncert – bezpłatny. Można przyjść, oklaskiwać, a może i zanucić znane piosenki patriotyczne.

Od godz. 9.00 w czwartek na scenie teatru trwać będą występy przedstawicieli młodego pokolenia w Konkursie Piosenek Patriotycznych.   

Wokaliści będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych: od 4 do 6 klasy szkoły podstawowej, od 6 do 8 klasy szkoły podstawowej oraz szkół średnich. Do muzycznych zmagań zaproszone zostały dzieci i młodzież z placówek oświatowych i innych inicjatyw muzycznych działających na terenie Grudziądza.

Wręczanie nagród w teatrze przewidziane jest około godz. 11.00 dla młodszych wykonawców i około godz. 14.00 dla starszych wokalistów.  

Organizatorami konkursu „Śpiewam dla Polski” pod honorowym patronatem prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego są: CK Teatr, Wydział Edukacji Ratusza i Urząd Miejski.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Patriotyczne śpiewanie dla Polski już 10 listopada od godz. 9.00 w teatrze. Konkurs dla dzieci i młodzieży. Dla widzów wstęp wolny!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu