Pierwsza bezpośrednia linia FlixBusa z Polski do Norwegii przez Grudziądz ruszy 3 sierpnia. Na trasie z Krakowa do Oslo jest podróż promem z Gdyni do Karlskrony, na jeden bilet

Połączeniem z Oslo mogą być zainteresowani Polacy w kraju, ale i w Norwegii, gdzie mieszka ponad 100 tysięcy naszych rodaków. Kurs z Krakowa do Oslo potrwa około 32 godzin a tylko z Gdyni do Oslo – niecałe 24 godziny. Na trasie są m.in. miasta: Ciechocinek, Toruń, Grudziądz, Gdańsk, Sopot, Gdynia

Pasażerowie będą jechać autobusem FlixBusa i promem Stena Line (na jednym bilecie). Pierwszy kurs na tej relacji rusza 3 sierpnia. Czas przejazdu może się trochę różnić, zależnie od dnia tygodnia. Linia będzie kursować przez cały rok, 7 dni w tygodniu, w obie strony.

TRASA: Linia N1202Przystanek startowy – Dworzec Autobusowy MDA w Krakowie. Kolejne przystanki: Katowice, Łódź, Ciechocinek, Toruń, Grudziądz, Gdańsk, Sopot, Gdynia.

A z Gdyni do Karlskrony podróż odbywać się będzie nocnym promem. W Szwecji autobusy będą się zatrzymywać na przystankach: Växjö, Värnamo, Jönköping, Borås, na lotnisku Göteborg-Landvetter i w Göteborgu. Ostatnim przystankiem jest Oslo, stolica Norwegii. W cenie biletu jest miejsce w kajucie.

FlixBus przewiduje opcję przewozu roweru, co może być przydatne pasażerom jadącym zwiedzać Norwegię.

Przed podróżą na tej trasie konieczna będzie dodatkowa odprawa internetowa. Aby zapewnić pasażerom miejsce w kabinie na promie muszą oni wypełnić formularz przesłany mailem przy rezerwacji – do 72 godzin przed rozpoczęciem podróży.

Nowa linia do Oslo to drugie połączenie FlixBusa z przeprawą promową w cenie biletu. Pierwsze to kurs z Warszawy do Vaasa w Finlandii uruchomiony 27 lipca. Kurs Kraków – Oslo już od 3 sierpnia. 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Pierwsza bezpośrednia linia FlixBusa z Polski do Norwegii przez Grudziądz ruszy 3 sierpnia. Na trasie z Krakowa do Oslo jest podróż promem z Gdyni do Karlskrony, na jeden bilet

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu