Pierwszy dzień GruRock Festiwal w marinie był udany. W sobotę (9 września) druga część prezentacji. Już od godz. 17.30. Zabawa prawie do północy!

Grudziądzkie zespoły różnych nurtów występują na scenie w marinie. Rozlega się muzyka rockowa, metalowa, bluesowa i hardrockowa. Wstęp wolny.

PROGRAM FESTIWALU:

PIĄTEK (8 września),  17.30 – The Dummies, 18.15 – Missed Dreams, 19.00 – Harlej, 19.45 – Melisa, 20.30 – Evolet, 21.15 – The Broken Bridges, 22.00 – Dziewica

SOBOTA (9 września) zagrają:

17.30 – Paulina Mówka & Heart Breakers

18.15 – Tenacity

19.00 – Vanitas

19.45 – Garaż 37
20.30 – Price of Life

21.15 – Let Us Love

22.00 – Face 2 Face

Początek o godz. 17.30. Wstęp wolny!

(marz)

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Gru-Rock-23-1024x574.jpg

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Pierwszy dzień GruRock Festiwal w marinie był udany. W sobotę (9 września) druga część prezentacji. Już od godz. 17.30. Zabawa prawie do północy!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu