Piotr Kowal, kandydat Lewicy do Parlamentu Europejskiego przekonywał dziennikarzy w Grudziądzu, że warto na niego głosować  

Jest przewodniczącym Rady Miejskiej we Włocławku. Na konferencję prasową zaprosił media w Grudziądzu. Na Rynku, w sercu miasta apelował o to, by każdy mieszkaniec poszedł do wyborów 9 czerwca, bo jest to niezwykle ważne dla każdego z nas.

Łukasz Kowarowski przekonuje, że warto głosować na Piotra Kowala (drugi z prawej).

– Decyzje podejmowane w Brukseli dotyczą naszego życia tu i teraz – podkreślał. – Mamy wpływ na to, kto zostanie  europarlamentarzystą i jak to przełoży się na naszą przyszłość. Powinniśmy dokonać właściwego wyboru.

Kandydaturę Piotra Kowala rekomenduje m.in. Łukasz Kowarowski, który ma dobre doświadczenia ze współpracy z nim jako przewodniczącym Rady Miejskiej. Także Przemysław Decker, nowy grudziądzki radny Lewicy popiera Piotra Kowala w walce o mandat europosła.

Piotr Kowal – „jedynka” na liście Lewicy w województwie kujawsko-pomorskim zwracał się do mieszkańców naszego regionu o jak najwyższą frekwencję. – Niezależnie od wyznawanych poglądów, idźmy wszyscy do urn 9 czerwca.

– Z listy Lewicy do PE kandyduje wielu samorządowców, którzy mają bezpośredni kontakt z pozyskiwanymi funduszami unijnymi i wiedzą jak je należycie wykorzystać – zaznaczył Piotr Kowal. – Są oni potrzebni w Parlamencie Europejskim. Ważne jest też w dzisiejszych warunkach geopolitycznych, by państwa Unii Europejskiej integrowały się w sferze przemysłu zbrojeniowego, taktycznej medycyny ratunkowej, obronności, infrastruktury drogowej przystosowanej dla wojska czy obronie cywilnej.

(marz)

FOT. NADESŁANE

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Piotr Kowal, kandydat Lewicy do Parlamentu Europejskiego przekonywał dziennikarzy w Grudziądzu, że warto na niego głosować  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu