Placówki oświatowe w Grudziądzu do ocieplenia! Ponad 3 miliony 296 tys. zł. na termomodernizację SP nr 17 a na przedszkole „Kopernik” – 597 tysięcy zł.

Grudziądz skutecznie zabiegał o unijne dotacje na termomodernizację  Szkoły Podstawowej nr 17 i przedszkola przy ul. Dworcowej 35! Aż 85 procent kosztów to dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.  

Ile będzie kosztować termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 17? Dokładnie 3 miliony 296 tysięcy 256 zł. W tym dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej wyniesie 2 miliony 801 tysięcy 86 zł.  

Dzięki pozyskaniu przez Grudziądz unijnego wsparcia skorzysta także Przedszkole Miejskie „Kopernik” przy ul. Dworcowej 35, które zostanie poddane termomodernizacji za kwotę 597 tysięcy 420 zł. Dofinansowanie wyniesie 507 tysięcy 284 zł.

W obu zadaniach dofinansowanie sięgnie 85 procent wartości inwestycji. Projekty te współfinansuje Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Placówki oświatowe w Grudziądzu do ocieplenia! Ponad 3 miliony 296 tys. zł. na termomodernizację SP nr 17 a na przedszkole „Kopernik” – 597 tysięcy zł.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu