Po przeliczeniu głosów z około 46 procent obwodów PKW podaje, że w wyborach parlamentarnych prowadzi PiS z 38,42 proc. przed KO z 27,71 proc.

Państwowa Komisja Wyborcza podaje na bieżąco wyniki z przeliczenia głosów w kolejnych obwodach w Polsce.

Po zliczeniu oddanych przez Polaków głosów w około 46 procentach obwodów PKW informuje, że prowadzi Prawo i Sprawiedliwość – 38,42 proc., przed Koalicją Obywatelską – 27,71 proc., Trzecią Drogą – 14,38 proc., Lewicą – 8,21 proc., Konfederacją – 7,35 proc.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Po przeliczeniu głosów z około 46 procent obwodów PKW podaje, że w wyborach parlamentarnych prowadzi PiS z 38,42 proc. przed KO z 27,71 proc.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu