Polską, a głównie grudziądzką żywność promowała nasza ekipa w Chateauroux we Francji, w ramach kulturalnego projektu C-City. Przez 3 dni targi odwiedziło 10 tys. osób (zdjęcia)

W ten weekend, na Targach Żywności delegacja Grudziądza z wiceprezydent Różą Lewandowską promowała ofertę grudziądzkich i regionalnych producentów. 

Prezentowano tam produkty spożywcze z Francji, Hiszpanii, Włoch, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Grudziądz jako jedyne stoisko promował polską żywność. Były m.in. wyroby Ocetixu, „Wisły”, Steku.

Przez trzy dni targi zwiedziło ok. 10.000 osób, które chętnie degustowały grudziądzkie przysmaki.

W projekcie kulturalnym C-City współpracują miasta partnerskie: Broxtowe (Wielka Brytania), Chateauroux (Francja), Falun (Szwecja), Guetersloh (Niemcy) i Grudziądz.

FOT. OD DELEGACJI GRUDZIĄDZA NA TARGI W CHATEAUROUX

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Polską, a głównie grudziądzką żywność promowała nasza ekipa w Chateauroux we Francji, w ramach kulturalnego projektu C-City. Przez 3 dni targi odwiedziło 10 tys. osób (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu