Porozumienie o współpracy z Politechniką Poznańską podpisały Wojskowe Zakłady Uzbrojenia SA w Grudziądzu

Umożliwi to studentom odbywanie praktyk i staży w grudziądzkich WZU SA oraz możliwość prowadzenia projektów naukowo-badawczych.

Porozumienie przekazał dr hab. inż. Wojciech Sawczuk, profesor Politechniki Poznańskiej i od niedawna prorektor ds. kształcenia Publicznej Uczelni Zawodowej w Grudziądzu (na zdjęciu z lewej). Z prawej – dr Piotr Tefelski, prezes Wojskowych Zakładów Uzbrojenia SA w Grudziądzu.

Wcześniej podobne porozumienie WZU SA podpisały z powstałą w 2023 roku Publiczną Uczelnią Zawodową w Grudziądzu.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Porozumienie o współpracy z Politechniką Poznańską podpisały Wojskowe Zakłady Uzbrojenia SA w Grudziądzu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu