Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski dziś gościł w Ministerstwie Obrony Narodowej. Rozmowy o współpracy szpitala z wojskiem i redukcji długu

W spotkaniu w Ministerstwie Obrony Narodowej uczestniczyli też: wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz, wiceminister zdrowia Marek Kos, senator Ryszard Bober i wiceprezydent Grudziądza Szymon Gurbin.

– W tym gronie rozmawialiśmy o współpracy Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. Biegańskiego w Grudziądzu z wojskiem oraz o możliwości restrukturyzacji długu naszej lecznicy – poinformował Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Cieszę się, że było to merytoryczne spotkanie, które przyniesie konkretne działania wicepremiera i wiceministra. Trzeba sobie zadawać sprawę z tego, że przy skali wyzwania, z którym mamy do czynienia, czeka nas jeszcze cała masa pracy, by osiągnąć cel. Już dziś jednak wiemy, że w obecnym rządzie Grudziądz i grudziądzki szpital mają przyjaciół.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski dziś gościł w Ministerstwie Obrony Narodowej. Rozmowy o współpracy szpitala z wojskiem i redukcji długu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu