Prezydent Sopotu i inni samorządowcy 23 marca (czwartek) będą dyskutować w Grudziądzu o polityce prozdrowotnej. Zapraszają mieszkańców

Samorządowcy poruszą ważne dla Grudziądza i jego mieszkańców kwestie, m.in. ochrony zdrowia.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski (z lewej) i prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Dyskusję o polityce prozdrowotnej i zadaniach, jakie rysują się w najbliższym czasie przed grudziądzkim, regionalnym szpitalem zainicjują Maciej Glamowski – prezydent Grudziądza z Jackiem Karnowskim – prezydentem Sopotu.

– Zapraszam na to ciekawe forum z udziałem członków Ruchu Samorządowego TAK! Dla Polski  i Związku Miast Polskich. Odbędzie się w czwartek, 23 marca o godz. 17.00 w Muzeum Handlu Wiślanego FLIS przy ul. Spichrzowej – zachęca prezydent Maciej Glamowski.

Podczas tego spotkania poruszona zostanie sprawa polityki prozdrowotnej w samorządach.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Prezydent Sopotu i inni samorządowcy 23 marca (czwartek) będą dyskutować w Grudziądzu o polityce prozdrowotnej. Zapraszają mieszkańców

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu