Prof. Adam Bodnar dziś w Grudziądzu powie o tym, że nie odpuści troski o prawa człowieka

To już dziś w Grudziądzu odbędzie się otwarte spotkanie z profesorem Adamem Bodnarem. W Muzeum przy ul. Wodnej 3/5.

Były rzecznik praw obywatelskich (w latach 2015-2021), znany prawnik i nauczyciel akademicki rozwinie temat: dlaczego nigdy nie odpuści troski o praworządność i prawa człowieka?

Adam Bodnar ukończył Uniwersytet Warszawski i Central European University. Od 2021 r. jest dziekanem Wydziału Prawa Uniwersytetu Humanistycznospołecznego (uczelnia niepubliczna). Specjalizuje się w prawie konstytucyjnym, prawie gospodarczym publicznym i prawach człowieka.

Początek spotkania z prof. Adamem Bodnarem dziś (15 listopada) o godz. 18.30 w gmachu głównym Muzeum im. Ks. Władysława Łęgi w Grudziądzu przy ul. Wodnej 3/5.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Prof. Adam Bodnar dziś w Grudziądzu powie o tym, że nie odpuści troski o prawa człowieka

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu