Prof. Dariusz Rosati, poseł Cezary Grabarczyk i inni znani politycy rozmawiali z mieszkańcami Grudziądza (zdjęcia, wideo)

O gospodarce, edukacji i kosztach życia oraz zadaniach Koalicji Obywatelskiej w kampanii wyborczej mówili politycy podczas spotkania z mieszkańcami w klubie Akcent. Odrębne spotkanie odbyli z grudziądzkimi przedsiębiorcami. Padło

Po spotkaniu z przedsiębiorcami odbył się briefing prasowy i dyskusja z mieszkańcami Grudziądza.

Także młodzież z grudziądzkich szkół średnich była na spotkaniu w Akcencie z prof. Dariuszem Rosatim, byłym ministrem Cezarym Grabarczykiem (obecnie posłem), posłem Tadeuszem Aziewiczem i senatorem Leszkiem Czarnobajem. Uczniowie sygnalizowali, że w ich szkołach lekcje czasem zaczynają o godz. 10.00, mają kilka „okienek” w ciągu dnia i idą do domu o godz. 19. – Jak przygotować się do zajęć? Jak być gotowym do napisania następnego dnia „kartkówki”? Poza tym w programie ograniczono nam zajęcia z Wiedzy o Społeczeństwie, a tak zachęca się młodzież do udziału w wyborach i życiu samorządowym miasta.

Co na to prof. Dariusz Rosati? Posłuchajcie:

Prof. Dariusz Rosati odpowiada na problemy zasygnalizowane przez młodzież grudziądzkich szkół średnich.

W spotkaniu w klubie Akcent w Grudziądzu uczestniczyli także: Elżbieta Gelert, prezydent Grudziądza Maciej Glamowski, radni Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Michał Czepek i Robert Malinowski oraz grudziądzcy radni.

TEKST, FOT I WIDEO: MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Prof. Dariusz Rosati, poseł Cezary Grabarczyk i inni znani politycy rozmawiali z mieszkańcami Grudziądza (zdjęcia, wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu